דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המלצות למשחקי יום רביעי 17.5.17
סאותהמפטון - מנצ'סטר יונייטד 1

סאותהפטון שסיימה את העונה ואיבדה סיכוי להגיע לאירופה, תגיע למשחק ללא לחץ מיותר.
סאותהמפטון רשמה ניצחון בודד בחמשת המשחקים האחרונים שלה בליגה, וזה הגיע במשחק האחרון מול מידלסבורו בחוץ.
יונייטד מגיעה עם שתי הפסדים רצופיםן בליגה, וידוע שהיא מתקשה במשחקי החוץ שלה.
יונייטד תרצה לשמור את השחקנים לגמר הליגה האירופית, אך מנגד ייתכן שוב שמוריניו יעלה מהספסל שחקנים שהוא ייתן להם מנוחה כמו רשפורד ומחריטיאן.
עושה רושם שיונייטד תוותר על העפלה חוזרת לליגה האירופית, סאותהמפטון בבית תרצה לנצל את המומנטום החלש שיונייטד נמצאת, ובנוסף לסיים עם טעם מתוק את העונה לאחר שאכזבה במחזורים האחרונים.
הייתי הולך כאן על אפשרות של הפתעה למרות שיונייטד עדיפה בכל עמדה.

סלטה ויגו - ריאל מדריד 2

סלטה ויגו כבר חמישה משחקי ליגה ללא ניצחון, וקשה לראות אותה מתאוששת דווקא מול הבלאנקוס שרוצים אליפות.
סלטה ידועה כקבוצה שיודעת לשות חיים קשים בבית לכל יריבה, קל זה לא יהיה לריאל. במיוחד שלסלטה יש רצון לסיים את העונה בצורה חיובית.
ריאל מדריד נאבקת על האליפות יודעת שניצחון על סלטה ישאיר את עצמה תלוייה רק בעצמה, ולכן היא יודעת שמבחינתה אין מקום לטעות הפעם.
ריאל תגיע בהרכב החזק ביותר שלה ותרצה לנצח את המשחק ולא להיות תלויה ביריבתה המרה ברצלונה במחזור האחרון.
הייתי הולך על ניצחון של ריאל, אבל סלטה ויגו דווקא כשהיא עם הגב לקיר יכולה להפתיע ולסחוט תוצאה טובה, לא הייתי קובר את סלטה ומגבה בתיקו שיכול להתרחש כנגד כל התחזיות.

יובנטוס - לאציו 1

יובה במקום הראשון בליגה עדיין לא הבטיחה סופית את האליפות, עקב ההפסד לרומא.
ליובה יש על הראש את גמר ליגת האלופות שהיא חושקת בו, ואת הרצון לקחת שוב אליפות באיטליה.
לאציו יריבה חזקה מאד הבטיחה את ההשתתפות בליגה האירופית דרך הליגה.
יובה תרצה להתאושש מהר ככל האפשר מההפסד לרומא, ולצבור מומנטום לקראת גמר ליגת האלופות ותבוא במטרה לנצח את המשחק
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים